O firmie

Jesteśmy wykonawcą balustrad kutych, ogrodzeń, latarni, krzyży dla Sanktuarium Maryjnego w Licheniu.

Kowalstwem artystycznym zajmujemy się od kilku lat. To pasja sprawiła, że hobby przerodziło się w artystyczne rzemiosło, którym postanowiliśmy się podzielić z innymi. W naszej historii mieliśmy przyjemność pracy przy budowie Sanktuarium Maryjnego w Licheniu wykonując balustrady kute, ogrodzenia, latarnie, krzyże.

Każdy z naszych klientów jest u nas traktowany wyjątkowo, dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy doradzić najbardziej odpowiedni dobór wzorów i form sztuki kowalskiej. Realizujemy zamówienia wg. indywidualnych wymagań każdego Klienta. Nasze wyroby wykonujemy przy użyciu ognia, młotów i kowadła. Dzięki stosowanu tradycyjnych technik kowalskich nasze wyroby cechują niepowtarzalność wykonania oraz widoczne elementy roboty ręcznej.

Z nadzieją, iż nasza oferta przypadnie Państwu do gustu zapraszamy do zapoznania się z zawartymi na naszej stronie propozycjami. Więcej w zakładce oferta.

Nasze wyroby znalazły uznanie zarówno w kraju jak i za granicą.

Kowalstwo artystyczne z hobby przekształciliśmy w profesjonalny zakład produkcyjno-usługowy. Wykonujemy balustrady kute, bramy, przęsła, furtki i inne elementy ogrodzenia kute. Wielotetnie doświadczenie to gwarancja wyjątkowych projektów i bezbłednego wykonania. Nasze kowalstwo artytyczne jest docenianie w Polsce oraz za granicą. Nasze balustrady kute, ogrodzenia kute, zadaszenia i inne elementy dekoracyjne zdobią już wiele firm, domów oraz obiektów sakralnych.

Łukasz Łechtański - Kowalstwo Artystyczne

Izabelin 2, 62-510 Konin
Gmina Kramsk, Powiat Konin
Województwo Wielkopolskie

tel.: (063) 247 95 70
tel.kom.: 0 609 49 34 36
e-mail: lukasz_lechtanski@interia.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close